Amatör Ligler

Burak Kanpara devam ediyor

Son üç yılda Süper Amatöre heyecan katan, kurduğu iddialı kadrosuyla ses getirmesine rağmen playoff finalinde şansız şekilde elenen Bağdatspor'da istifa eden Kulüp Başkanı Burak Kanpara göreve devam kararını açıkladı.

26 Haziran 2024 Saat: 18:14
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 104 kez okunmuştur

Burak Kanpara devam ediyor
Burak Kanpara devam ediyor

Süper Amatör Play-Off finalinde penaltılarda şanssız şekilde yenildiği Karamürselspor maçının hemen ardından istifa kararını açıklayan Başkan Burak Kanpara amatör spor kamuoyundan gelen devam isteğini geri çevirmedi. 

Devam kararını paylaştı

Açıklamasında "Mehmet Ali Paşa Mahallesinin köklü kulübü Bağdatspor’a 3 sene boyunca büyük bir heyecanla başkanlık yapma şerefine nail olduktan sonra,sportif anlamda hedefimize ulaşamamamızın verdiği üzüntüyle görevden çekilme kararı almıştık.

Bu şanlı bayrağı taşımaya talip abi,kardeş ve arkadaşlarımın her daim yanında olacağıma söz verip görevi bıraktığımızı açıklamıştık.

Bugün itibariyle Bağdatspor Kulüp Başkanlığı görevini yeniden üstlenmem adına gerek Mehmet Ali Paşa halkı,gerekse yakın çevrem büyük bir teveccüh göstermiştir.

Uzun bir süre bu baskıları sessizce göğüslemeye çalıştık ancak Bağdatspor’a olan sevdamız,hayallerimiz,inancımız bizleri bir kez daha bu şanlı hedefe kitledi.

Bugün itibariyle Bağdatspor Kulüp Başkanlığı görevini devam ettirmenin en doğru karar olacağına inandığımızı belirtmek istiyorum.

Allah yardımcımız olsun.

Saygılarımla.Burak KANPARA" ifadelerine yer verdi.

Spor Muhabiri Osman DEMİR

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yeşil Siyah Spor Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız