Amatör Ligler

Arslanbey Organize Sanayispor'da, Nuri BATU güven tazeledi

İlimizin köklü kulüplerinden, Süper Amatör ekibi Arslanbey Organize Sanayispor'da Olağan Genel Kurul heyecanı yaşandı. Mevcut başkan Nuri Batu, genç ve dinamik yönetimi ile güven tazeledi.Yeni sezonun startını verdi.

2 Haziran 2024 Saat: 18:30
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 325 kez okunmuştur

Arslanbey Organize Sanayisporda, Nuri BATU güven tazeledi
Arslanbey Organize Sanayispor'da, Nuri BATU güven tazeledi

Katılım yoğundu

Şevkatiye Mahallesinde bulunan kulüp binasında yapılan Olağan Genel Kurula ilgi yoğundu.

Arslanbey Organize Sanayispor Kulüp Başkanı Nuri Batu, Arslanbey Organize Sanayispor eski kulüp başkanı Şükrü Aslan, Kocaelispor Yönetim Kurulu Üyesi ve  Kartepe Kulüpler Birliği Başkanı Mevlüt Ağra, Kartepe Kulüpler Birliği Yöneticisi Fatih Kıyar, Suadiyespor Kulüp Başkanı Nuri Başaran, Şevkatiye Mahalle Camii imamı Şaban Şen, Şevkatiye Mahalle Muhtarı Ziya Bıkmaz, geçmiş yıllarda görev alan pek çok yönetim kurulu üyesi ve takımın formasını terleten eski futbolcular ile çok sayıda altyapı oyuncusu kongreye katıldı.

Divan Heyeti Oluşturuldu

Şevkatiye Mahallesi eski muhtarı Musa Mut'un başkanlığında oluşturululan Divan heyetinde Katip üyelere Şefkatiye Camii imamı Şaban Şen ve Şefkatiye Mahalle Muhtarı Ziya Bıkmaz seçildi.


Başkan BATU "Yeni sezonun startını veriyoruz"
Açılışta söz alan mevcut başkan Nuri Batu kongreye katılan tüm üyelere teşekkür etti.Bordo mavili takımın başarısı için tecrübeli bir yönetim kurulu oluşturduklarını, yeni sezonun startını verdiklerini söyledi.

Mevlüt AĞRA "Takımlarımıza desteğimiz sürecek"

Kocaelispor Yönetim Kurulu Üyesi ve Kartepe Kulüpler Birliği Başkanı Mevlüt Ağra "Kartepe Belediye Başkanımız Mustafa Kocaman'ın selamını getirdim" sözleriyle başladığı konuşmasında yeni seçilecek yönetime başarılar diledi.Takımlarımıza desteğimiz artarak sürecek dedi.

Cihan ÜZÜLMEZ Mali Tablo hakkında açıklamalar yaptı
Takımın mali durumu hakkında katılımcılara bilgi veren Mali işler sorumlusu Cihan Üzülmez üyelere hitaben yaptığı konuşmada "Ekonomik sıkıntının yaşandığı sezonda takımın başarısı için harcanan gelir ve gider konusunda çok hassas olduklarını belirtti."Takımımızın başarısına katkı sunan tüm sponsorlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Mali Tablo Kabul Edildi
2023 yılına ait mali tablo ve 2024 sezonu tahmini bütçe delegelerin tamamının oyuyla kabul edildi.

3 Kişilik ASKF Delegesi belirlendi
Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu delegesi olarak Nuri Batu, Cihan Üzülmez ve Mert Kılıç delegelerin oyuyla seçildiler.

Tek liste ile gidilen kongrede yeni yönetim belirlendi

Gündemin son maddesinde yer alan yönetim kurulu seçimine geçildi.

Divana sunulan tek liste ile mevcut başkan Nuri Batu başkanlığında 3 yıl görev alacak yönetim kurulu ile denetim kurulu asil ve yedek üyeler belirlendi.

Nuri BATU teşekkür etti

Başkan Nuri Batu "Bizlere güvenip yeni dönemde görev ve sorumluluk veren değerli genel kurul üyelerimize teşekkür ediyorum" ifadeleriyle kongrenin kapanış konuşmasını gerçekleştirdi.

Spor Muhabiri Osman DEMİR

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

yesilsiyahspor.com.tr Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız